Aktualności

W najbliższy poniedziałek tj 10.10.2016 nie będzie dyżuru w siedzibie Stowarzyszenia. Zapraszamy 17.10. 2016 r w godz.16:00-18:00

 

Z nowym rokiem szkolnym wraca WySpa – Wychowawcze SPA, czyli comiesięczne spotkania dla rodziców adopcyjnych!!!

Wychowawcze Spa pomyślane zostało jako spotkanie rodziców adopcyjnych, zainteresowanych szeroko pojętą tematyką wychowania. Spotkania nasze odbywają się juz od dłuższego czasu. W tym czasie poruszyliśmy wiele tematów, wielokrotnie dotykaliśmy bardzo trudnych problemów, z którymi borykają się nasze adoptowane dzieci, a my wraz z nimi. Bagaż doświadczeń, z jakim przychodzą do nas dzieci, niejednokrotnie generuje problemy, z którymi trudno nam, rodzicom się zmierzyć. Zdarza się, że nie radzi sobie z nimi środowisko szkolne, czy przedszkolne.  To spowodowało, iż zaczęliśmy szukać pomocy nie tylko wśród specjalistów (co jest naturalne), ale również wśród rodziców, którzy zmagają się z podobnymi trudnościami. A nasze kroki kierowaliśmy w stronę Ośrodka jako naturalnego miejsca wsparcia i porozumienia.

Serdecznie zapraszamy każdego rodzica adopcyjnego zainteresowanego tematem wychowania.

Spotkania, jak zwykle, będą się odbywały w każdy trzeci poniedziałek miesiąca w godzinach 18:00 – 20.00 – ul. Katedralna 4 we Wrocławiu.

Pierwsze spotkanie już 19 września, kolejne: 17 października i 21 listopada:)

Serdecznie zapraszamy!!!

adopcyjni.pl oraz Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjny we Wrocławiu